Taneční skupina D.A.R

Jsme tu od 7. ledna 2009

Taneční skupina D.A.R. vznikla 7. ledna 2009 a celých deset let působila v rámci DDM Stodůlky. V roce 2019 byla skupina registrována jako zapsaný spolek a přesunula svoje působení do SK Hala Lužiny. Taneční skupina D.A.R. se věnuje Disco Dance a Disco Show. Vytváříme choreografie zpracovávající určitě téma nebo děj s využitím rekvizit a kulis, akrobacie i zvedaček. Jsme Mistři Světa 2018.

Každoročně otvíráme kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé. Naše závodní složky se účastní pohárových i postupových soutěží po celé republice. Mezi naše nejlepší umístění patří 1.místa na Mistrovství Prahy, 3. a 4.místa na Mistrovství ČR a 2. a 4.místo na Mistrovství světa WADF. Každoročně se také účastníme Světových šampionátů a Mistrovství Evropy v Disco Dance jak ve formacích, tak sólech.

Spolupráce

Potřebujete zpestření pro Vaši akci, firemní večírek a máte zájem o taneční vystoupení? Na Vaše přání jsme schopni v relativně krátké době vytvořit jakoukoliv choreografii, takzvanou choreografii "na klíč" nebo si můžete vybrat z naší již osvědčené nabídky. V případě zájmu nás kontaktujte!

Spolupracovali jsme například s OC Lužiny, Aquaplace Praha, OC Arkády, Plaza Novodvorská a ČGF.

JSME MISTŘI SVĚTA V KATEGORII DISCO SHOW DOSPĚLÍ!

V roce 2018 jsme se umístili na 1.místě na MISTROVSTVÍ SVĚTA STREET DANCE SHOW a DISCO DANCE SHOW s choreografií Black Swan

Náš team

Ing.Veronika Jedková (Jehličková)

Ing.Veronika Jedková (Jehličková)

Vedoucí Taneční skupiny D.A.R. Taneční trenérka

Děti A, Junioři A, HVK

Lubomír Jedek

Lubomír Jedek

Taneční lektor, IT Technik, Kulisy, Zvukař

 

Veronika Čermáková

Veronika Čermáková

Taneční lektorka

Děti B

Natálie Podešvová

Natálie Podešvová

Taneční lektorka

Mini A, Junioři A

Michaela Farabauerová

Michaela Farabauerová

Taneční lektorka

Junioři B, Balet a gymnastika

Veronika Plná

Veronika Plná

Taneční lektorka

Děti D

Sofija Futó

Sofija Futó

Taneční lektorka

Děti A

Nela Janů

Nela Janů

Taneční lektorka

Balet a gymnastika

Veronika Teznerová

Veronika Teznerová

Taneční lektorka

Junioři B

Kateřina Vimrová

Kateřina Vimrová

Taneční lektorka

Děti B, Děti C, PR Support

Markéta Fejfarová

Markéta Fejfarová

Taneční lektorka

Baby, Děti C, PR Support

Natálie Brabcová

Natálie Brabcová

Taneční lektorka

Mini B, Děti D

Klaudie Pařilová

Klaudie Pařilová

Taneční lektorka

Mini A, Mini B, Děti C

Hana Kacovská

Hana Kacovská

Taneční lektorka

Baby

Naše výsledky

JSME MISTŘI SVĚTA V KATEGORII DISCO SHOW DOSPĚLÍ!

V roce 2018 jsme se umístili na 1.místě na MISTROVSTVÍ SVĚTA STREET DANCE SHOW a DISCO DANCE SHOW s choreografií Black Swan
Věková kategorie: DĚTI A Soutěžní sezóna 2018/2019
Choreografie: Když se chystá hostina, Choreograf: Veronika Jedková a kolektiv
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 17.4.2019 1.místo ze 4
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 23.3.2019 1.místo ze 3
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 6.4.2019 3.místo ze 3
ABCD – 7.4.2019 3.místo ze 4
Čáslavský čtyřlístek – 13.5.2019 3.místo z 10
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 28.4.2019 2.místo z 10
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 5.5.2019 6.místo ze 13
O Stodůlecký pohár 2019 – 12.5.2019 5.místo ze 7
Czech Dance Tour – Mistrovství ČR – 25.5.2019 6.místo z 10
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 25.5.2019 9.místo ze 13
Věková kategorie: DĚTI B Soutěžní sezóna 2018/2019
Choreografie: Co se skrývá v oříšku, Choreograf: Veronika Jedková, Veronika Čermáková
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 17.4.2019 4.místo ze 4
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 23.3.2019 3.místo ze 3
ABCD – 7.4.2019 2.místo ze 2
Festival tanečního mládí – 13.4.2019 2.místo ze 2
O Stodůlecký pohár 2019 – 12.5.2019 5.místo ze 6
Tančím, tančíš, tančíme – 18.5.2019 1.místo ze 3
Věková kategorie: JUNIOŘI A Soutěžní sezóna 2018/2019
Choreografie: Nebe, peklo, ráj…, Choreograf: Veronika Jedková a kolektiv
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 17.4.2019 1.místo z 1
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 6.4.2019 1.místo z 1
ABCD – 7.4.2019 4.místo z 5
Čáslavský čtyřlístek – 13.5.2019 7.místo z 9
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 28.4.2019 4.místo z 9
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 5.5.2019 4.místo ze 4
O Stodůlecký pohár 2019 – 12.5.2019 3.místo ze 7
Czech Dance Tour – Mistrovství ČR – 25.5.2019 4.místo z 10
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 25.5.2019 5.místo z 6
Věková kategorie: JUNIOŘI B Soutěžní sezóna 2018/2019
Choreografie: Po Půlnoci, Choreograf: Veronika Jedková a Renáta Dovjaková
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 17.4.2019 2.místo ze 2
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 23.3.2019 3.místo ze 3
ABCD – 7.4.2019 5.místo z 5
Festival tanečního mládí – 13.4.2019 2.místo ze 3
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 28.4.2019 8.místo z 9
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 5.5.2019 6.místo z 10
O Stodůlecký pohár 2019 – 12.5.2019 3.místo ze 4
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 6.5.2018 6.místo ze 6
Tančím, tančíš, tančíme – 18.5.2019 1.místo ze 3
Czech Dance Tour – Mistrovství ČR – 25.5.2019 7-9.místo z 10
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 25.5.2019 8.místo z 8
Věková kategorie: HVK Soutěžní sezóna 2018/2019
Choreografie: Hunger Games, Choreograf: Veronika Jedková
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 17.4.2019 1.místo z 1
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 6.4.2019 1.místo z 1
ABCD – 7.4.2019 3.místo z 5
Čáslavský čtyřlístek – 13.5.2019 1.místo ze 4
Česko se hýbe – 25.4.2019 8.místo z 10
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 28.4.2019 1.místo ze 2
O Stodůlecký pohár 2019 – 12.5.2019 2.místo ze 6
Czech Dance Tour – Mistrovství ČR – 25.5.2019 1.místo ze 2
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 26.5.2019 3.místo ze 3 – nominace na mistrovství světa

Galerie

Videa

Akce a soutěže

Ligové soutěže 2018/2019

DATUM AKCE MÍSTO
24.11.2019 MČR DFS + DD – EX /3/ + ZL ČECHY /5/ Sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov 430 01
07.12.2019 MISTROVSTVÍ ČR DD Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, Svitávka 679 32

Vystoupení, akce a soutěže D.A.R 2018/2019

DATUM AKCE MÍSTO MINI A MINI B DVK A DVK B DVK C JVK A JVK B HVK
ZDE NIC NENÍ

Tréninky

Přihlášení na taneční sezonu 2019/2020 naleznete ZDE
TRÉNINKY SPORTOVNÍ HALA BELLUŠOVA, PRAHA 13
D.A.R. baby ročník 2015 - 2016
Začátečníci
Čas: pátek 15:30-16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. mini A ročník 2012 - 2014
Pokročilí, Závodní
Čas: pondělí 16:30 - 17:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000kč / pololetí
D.A.R. mini B ročník 2012 - 2014
Začátečníci
Čas: pondělí 15:00 - 16:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000kč / pololetí
D.A.R. děti A ročník 2008 - 2012
Profi, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. děti B ročník 2008 - 2012
Pokročilí, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. děti C ročník 2008 - 2012
Mírně pokročilí, Rekreačně závodní
Čas: pondělí 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. děti D ročník 2008 - 2012
Začátečníci
Čas: pondělí 16.00 - 17:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. junioři A ročník 2007, 2006, 2005, 2004
Profi, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 16:30 - 18:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. junioři B ročník 2007, 2006, 2005, 2004
Pokročilí, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 16:30 - 18:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. HVK ročník 2003 a starší
Profi, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 18:00 - 19:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. balet a gymnastika - přípravka ročník 2013-2015
Začátečníci
Čas: pondělí 14.00 - 15:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. balet a gymnastika - přípravka ročník 2010-2013
Začátečníci
Čas: pondělí 14.00 - 15:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. balet a gymnastika - pokročilí ročník 2008-2012
Mírně pokročilí (vhodné i pro stávající členy D.A.R.)
Čas: středa 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. fit dance
Pro každého (od 13 let)
Čas: úterý 19:30-20:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. contemporary
Začátečníci (od 13 let)
Čas: pátek 17:00-18:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
TRÉNINKY ZŠ KŘESOMYSLOVA, PRAHA 4
D.A.R. baby Křesomyslova ročník 2015 - 2016
Začátečníci
Čas: středa 15:00 - 16:00
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. mini Křesomyslova ročník 2012 - 2014
Začátečníci
Čas: středa 16:00 - 17:00
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. děti Křesomyslova ročník 2008 - 2012
Začátečníci
Čas: středa 17:00 - 18:30
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. zumba Křesomyslova dospělí
Začátečníci
Čas: středa 18:30 - 19:30
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1000Kč / pololetí

Členská zóna

Pokud si nevíte rady, napište nám